Alışveriş Sepetim

Hardline Amino9 EAANRGY

Hardline Amino9 EAANRGY
Çok Satanlar
Hardline Amino9 EAANRGY
  • Ürün Kodu: ALO0289
12600 görüntülenme
609,00TL
Vergiler Hariç: 609,00TL

Mevcut Seçenekler:

Hardline Amino 9 Eaa Nrgy 390 Gr nedir?

EAA (Esansiyel Amino Asitler), taurin, kafein ve B6 vitamini ile formüle edilmiş toz formda bir amino asit karışımıdır. EAA, vücut tarafından üretilemeyen, gıdalar ile vücuda kazandırılabilen 9 temel amino asitten oluşur. Bu amino asitler BCAA olarak olarak bilinen lösin, izolosin, valin başta olmak üzere lizin,treonin, fenilalanin, metioinin, histidin ve triptofandır.Esansiyel amino asitler kas gelişimi ve yenilenmesindeki etkin görevlerinin yanı sıra pekçok yaşamsal fonksiyonda görev alırlar.

Hardline Amino 9 Eaa Nrgy 390 Gr'nin dikkat çeken özellikleri:

- Servis başı 8.316 mg EAA

- Servis başı 5.170 mg BCAA

- Taurin ve kafein ile zenginleştirilmiş içerik

- Amino asit yararlanımı için B6 vitamini ilaveli

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
Kötü İyi

Alosupplement.com üzerinden yapacağınız tüm alışverişler siparişinin sırasına göre hazırlanır. Siparişler 1 ila 2 iş günü arasında hazırlanarak anlaşmalı kargo firmamız "Yurtiçi Kargo & MNG Kargo & Sürat Kargo & Aras Kargo" ile teslim edilir.

Bu günlerde yaşamış olduğumuz salgın sebebiyle tüm dünayada ve Türkiye'de artan online satışlar ve kargo şirketlerinin her dağıtım noktasında ambalajları dezenfetke etmesinden kaynaklı zaman zaman gecikmeler yaşanabilmektedir. Siparişinizin kargoya verilmesine müteakip Kargo tarafından tarafınıza SMS yoluyla gönderilen takip numarası ile kargonuzu takip edebilir aynı zamanda web sitesi üzerinden üyelik açarak yaptığınız alışverişlerde 'Hesabım' menüsünden  sipariş ve kargo detaylarınıza ulaşabilirsiniz.