Alışveriş Sepetim

Kargo & Teslimat | Alo Supplement

Sanal Mağazamızda yapmış olduğunuz alışverişler, vereceğiniz teslimat adresine Yurtiçi Kargo tarafından ulaştırılacaktır. Hafta içi her gün (resmi tatiller hariç)kargoya firmamızdan paket teslimi yapılmaktadır. 

www.alosupplement.com, sitesinden alışveriş yapan siz kredi kartı sahiplerinin güvenliğini ön planda tutmakta ve siparişinizi verdiğiniz andan itibaren ödeme/fatura bilgilerinin kontrolünü gerçekleştirmektedir. Bu yüzden, siparişinizin tedarik ve teslimat aşamasına gelebilmesi için öncelikle siparişinizin ödeme/fatura bilgilerinin doğruluğunun onaylanması ve onaylandığına dair e-postanın size yollanması gereklidir.

Sipariş onayının sağlıklı olarak alınması halinde, siparişler aynı gün ( 14:00 ) kargoya teslim edildikten sonra İstanbul içine 1-3 iş günü içinde, İstanbul dışına 1-4 iş günü içinde ulaştırılacaktır. Cumartesi 14.00den sonra  verilen siparişler takip eden hafta Pazartesi günü işleme alınır.

Siparişinizin size en çabuk şekilde ulaşması için lütfen adres bilgilerinizi mümkün olduğu kadar açık yazınız. Hatta varsa adresinizin tarif bilgilerini de bu bölüme yazabilirsiniz. (Örnek: Bankanın yanından girince ikinci sokak vs.)

75 TL üzeri Havale/Eft ve Kredi Kartı ile yapılan siparişlerde ek kargo ücreti ödemenize gerek yoktur.

Kapıda Ödeme Siparişlerde Kargo Firması Tarafından Kapıda Ödeme Hizmet Bedeli Alınır.

Havele / EFT ile ödeme : Sipariş tutarında % 5 indirim.

Yurtdışına teslimat yapılamamaktadır.