Alışveriş Sepetim

Bigjoy Thermonatör 1000 Ml

Bigjoy Thermonatör 1000 Ml
Bigjoy Thermonatör 1000 Ml
Bigjoy Thermonatör 1000 Ml
Çok Satanlar
Bigjoy Thermonatör 1000 Ml
Bigjoy Thermonatör 1000 Ml
Bigjoy Thermonatör 1000 Ml
Bigjoy Thermonatör 1000 Ml
  • Ürün Kodu: ALO0283
11559 görüntülenme
660,00TL
Vergiler Hariç: 660,00TL

Mevcut Seçenekler:

BigJoy Thermonator nedir?

Sıvı formda, termojenik formülasyona sahip Bigjoy'un yeni ürünüdür. Bir serviste 3000 L karnitin, 1000 mg taurin içeriğinin yanı sıra, turunç kabuğu ekstresi (sinefrin), yeşil çay ve yeşil kahve çekirdeği gibi metabolizmayı aktive etmeye yardımcı bileşenlerden oluşan formüle sahiptir.Ayrıca hücresel düzeyde normal enerji, protein ve glikojen oluşumu metabolizmasına katkıda bulunan B grubu vitaminleri ile desteklenmiştir.
Sinefrin bir alkaloid maddedir ve aktif maddedir. Narenciye Aurantium Özü Synephrine 10%. Sinefrin, vücudun' metabolizmasını etkili bir şekilde teşvik edebilir ve yağları oksitleyebilir ve yakabilir. Sinefrin kardiyak kan çıkışını artırabilir, toplam periferik vasküler direnci artırabilir ve arteriyel kan basıncını ve sol ventrikül basıncını artırabilir. Geleneksel Çin tıbbının geleneksel uygulamasında, sinefrin esas olarak hipotansiyon, çökme, gıda yetersizliği ve gastroptoz gibi semptomları tedavi etmek için kullanılır. Ek olarak, sinefrin enjeksiyonu, şok ve kalp yetmezliği olan çeşitli hastaları kurtarmak ve mide ve duodenum ülserlerini tedavi etmek için de kullanılabilir.

BigJoy Thermonator özellikleri:

- 1000 mL şişede 33 servis

- Her serviste 3.000 mg l karnitin

- Termojenik etkili özel formül

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
Kötü İyi

Alosupplement.com üzerinden yapacağınız tüm alışverişler siparişinin sırasına göre hazırlanır. Siparişler 1 ila 2 iş günü arasında hazırlanarak anlaşmalı kargo firmamız "Yurtiçi Kargo & MNG Kargo & Sürat Kargo & Aras Kargo" ile teslim edilir.

Bu günlerde yaşamış olduğumuz salgın sebebiyle tüm dünayada ve Türkiye'de artan online satışlar ve kargo şirketlerinin her dağıtım noktasında ambalajları dezenfetke etmesinden kaynaklı zaman zaman gecikmeler yaşanabilmektedir. Siparişinizin kargoya verilmesine müteakip Kargo tarafından tarafınıza SMS yoluyla gönderilen takip numarası ile kargonuzu takip edebilir aynı zamanda web sitesi üzerinden üyelik açarak yaptığınız alışverişlerde 'Hesabım' menüsünden  sipariş ve kargo detaylarınıza ulaşabilirsiniz.